+421 44 52 190 12
en
Kúpiť darček
Online rezervácia

Hotel Jasná Ubytovanie

Ubytovanie

Izby sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a funkčnosť. Čisté línie, jednoduché geometrické tvary sú prítomné v celom hoteli a izby nie sú výnimkou. My veríme, že keď sa nachádzate v horách obklopení prírodou, tak skutočná krása a luxus sú o tom, vychutnávať si prostredie či už ste priamo vonku alebo sa pozeráte z okna. Preto sú naše izby navrhnuté tak, aby pôsobili jemne a nerušivo pri vychutnávaní si prírody. Každá izba je doladená detailom – veľkou fotografiou na plátne. Všetky fotografie sú priamo z Demänovskej Doliny a zobrazujú rôzne miesta a výhľady, ktoré môže človek u nás zažiť. Na každej izbe je fotografia z iného miesta. Fotografie odfotil na svojich potulkách Dolinou Jakub, jeden z majiteľov hotela. Nezabudnite si tiež pozrieť náš kanál, ktorý nájdete v TV na kanále číslo jeden pre ešte viac inšpirácie ako si užiť Vašu dovolenku u nás.

Počas zimnej sezóny je možné využiť pravidelné spoje medzi mestom a Jasnou, ktorej zastávka sa nachádza asi 10 minút pešo od nášho hotela.

189 € izba/noc*

Štandard s oddelenými lôžkami

Viac info Rezervovať
198 € izba/noc*

Štandard s manželskou posteľou

Viac info Rezervovať
207 € izba/noc*

Štandard s balkónom

Viac info Rezervovať
207 € izba/noc*
216 € izba/noc*

Superior s balkónom

Viac info Rezervovať
265 € izba/noc*
* informatívna cena za plne obsadenú izbu a noc, platná pre aktuálny deň.
Zatvoriť

Zľava na priamu rezerváciu

Získajte ešte výhodnejší pobyt pri rezervácii na našom webe. Zadajte zľavový kód vo web bookingu a získajte 15% zľavu na všetky pobyty v našej ponuke.

Zľavový kód je: JASNA

Rezervovať so zľavou
Promo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím