+421 44 52 190 12
en
Kúpiť darček
Online rezervácia

Hotel JasnáUbytovanie

Izby sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a funkčnosť. Čisté línie, jednoduché geometrické tvary sú prítomné v celom hoteli a izby nie sú výnimkou. My veríme, že keď sa nachádzate v horách obklopení prírodou, tak skutočná krása a luxus sú o tom, vychutnávať si prostredie či už ste priamo vonku alebo sa pozeráte z okna. Preto sú naše izby navrhnuté tak, aby pôsobili jemne a nerušivo pri vychutnávaní si prírody. Každá izba je doladená detailom – veľkou fotografiou na plátne. Všetky fotografie sú priamo z Demänovskej Doliny a zobrazujú rôzne miesta a výhľady, ktoré môže človek u nás zažiť. Na každej izbe je fotografia z iného miesta. Fotografie odfotil na svojich potulkách Dolinou Jakub, jeden z majiteľov hotela. Nezabudnite si tiež pozrieť náš kanál, ktorý nájdete v TV na kanále číslo jeden pre ešte viac inšpirácie ako si užiť Vašu dovolenku u nás.

Počas zimnej sezóny je možné využiť pravidelné spoje medzi mestom a Jasnou, ktorej zastávka sa nachádza asi 10 minút pešo od nášho hotela.

Zatvoriť

Zľava na priamu rezerváciu

Získajte ešte výhodnejší pobyt pri rezervácii na našom webe. Zadajte zľavový kód vo web bookingu a získajte 15% zľavu na všetky pobyty v našej ponuke.

Zľavový kód je: JASNA

Rezervovať so zľavou
Promo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím