+421 44 52 190 12
en
Kúpiť darček
Online rezervácia

Hotel JasnáVOP

Obchodné podmienky

STORNO PODMIENKY
Ďalej v texte nájdete, výšku storno poplatku účtovanú v prípade zrušenia rezervácie po lehote v ktorej je možné rezerváciu zrušiť bezplatne.
Svoju rezerváciu môžete zrušiť kliknutím na odkaz v spodnej časti potvrdzovacieho e-mailu. Postupujte pri tom podľa pokynov na obrazovke.
Ak sú v rámci rezervácie zahrnuté rezervačné poplatky, tieto poplatky nebude možné vrátiť.
Ak zistíte, že chcete rezerváciu zrušiť, odporúčame to urobiť čím skôr.

Storno poplatky
V prípade, že je rezervácia zrušená skôr ako 30 dní pred príchodom neučtuje sa storno poplatok.
Ak sa zruší 14 dní pred príchodom, účtuje sa 100% zo sumy rezervácie, bez možnosti vrátenia. V prípade nedostavenia sa na pobyt, účtuje sa 100% zo sumy rezervácie, bez možnosti vrátenia.
Ak zrušíte svoju rezerváciu a ak ste už zaplatili celú rezerváciu alebo jej časť on-line, táto suma Vám bude vrátená po odpočítaní poplatkov za zrušenie (s výnimkou nevypovedateľných nevratných ponúk).

STORNO PODMIENKY
100% z ceny ubytovania 14 dní pred nástupom
V prípade rezervácie vytvotenej bez možnosti vrátenia peňazí sa účtuje 100% z ceny ubytovania, ihned po vytvorení rezervácie, bez možnosti vrátenia.

PLATOBNÉ PODMIENKY
100% platba bude stiahnutá do 48 hodín od obdržania rezervácie

DAŇ
Zobrazené sadzby sú uvedené vrátane DPH. Pri príchode Vám môže byť zaúčtovaná daň za ubytovanie (miestny poplatok).

ČAS PRÍCHODU / ČAS ODCHODU
Ubytovať sa budete môcť vo svojej izbe alebo apartmáne v čase uvedenom nižšie. V deň odchodu musíte opustiť izbu/apartmán najneskôr v nižšie uvedenom čase. Ak v izbe zostanete dlhšie, môže vám byť zaúčtovaný poplatok.
Odporúčame špecifikovať predpokladaný čas príchodu v okne „Poznámky alebo ďalšie informácie“ na rezervačnom formulári, hlavne v prípade, ak si myslíte, že by ste mohli prísť neskoro.
Čas príchodu od: 15:00-20:00
Najneskorší čas odchodu: 10:00
Prevádzkové hodiny recepcie: 7:00 - 20:00

PLATBA A POTVRDENIE REZERVÁCIE
V ďaľšom odstavci je uvedená čiastka, ktorú musíte zaplatiť na potvrdenie a zaručenie vašej rezervácie.
Akékoľvek príplatkové služby (bar, telefón atď.) ktoré nie sú špecificky zahrnuté do sadzby, sa musia zaplatiť na mieste.

PLATBA A ZÚČTOVACIA MENA
100% bez príplatkových služieb bude zaúčtovaných po vytvorení rezervácie.
Z vášho účtu bude uhradená čiastka v EUR

Pobyt so psom nie je povolený.

Pri rezerváciách vytvorených od 6. apríla 2020 Vám odporúčame zvážiť riziko súvisiace s koronavírusom (COVID-19) a nadväzujúcimi vládnymi opatreniami. V prípade, že si rezervujete možnosť bez flexibilných podmienok, nemusíte mať nárok na vrátenie peňazí. Vaša žiadosť o zrušenie rezervácie bude vybavená priamo ubytovaním na základe podmienok, ktoré ste si vybrali, prípadne na základe právnych predpisov na ochranu spotrebiteľa. V týchto neistých časoch vám odporúčame rezervovať si možnosť s bezplatným zrušením. V prípade, že sa vaše cestovné plány zmenia, budete môcť v období, na ktoré sa bezplatné zrušenie vzťahuje, zrušiť rezerváciu bez poplatkov.

Od 6. apríla 2020 sa budú na rezervácie vzťahovať podmienky zrušenia, ktoré si vyberiete, bez ohľadu na situáciu týkajúcu sa koronavírusu. Odporúčame vám rezervovať si možnosť s bezplatným zrušením pre prípad, že sa vaše cestovné plány zmenia.

Zatvoriť

Zľava na priamu rezerváciu

Získajte ešte výhodnejší pobyt pri rezervácii na našom webe. Zadajte zľavový kód vo web bookingu a získajte 15% zľavu na všetky pobyty v našej ponuke.

Zľavový kód je: JASNA

Rezervovať so zľavou
Promo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím