+421 44 52 190 12
en
Kúpiť darček
Online rezervácia

Hotel JasnáReštaurácia

Ste labužníci, ktorí si potrpia na dobré jedlo? Potom ste na správnom mieste. V našej reštaurácii nám záleží na surovinách, ich kvalite a chuti a na šťastnom úsmeve našich zákazníkov po vyskúšaní našich jedál. Naša kuchyňa je jednoduchá, pretože veríme, že ak chceme variť čerstvo, nekomplikované menu je kľúčom, aby suroviny boli čerstvé. Menu pravidelne obmieňame, aby aj stáli hostia mali možnosť objavovať nové chute.

Príjemný pocit domova

V každom okamihu sa snažíme, aby ste sa u nás cítili ako doma. Príjemné prostredie vytvárame nielen vybavením, ale hlavne uvoľnenou atmosférou.

Vývažené chute

Jedálny lístok pravidelne aktualizujeme a dávame si veľký dôraz na vyváženosť chutí a čerstvosť surovín. 

Zážitky a spoznávanie

Máte radi kvalitný alkohol? V našom bare nájdete exkluzívnu ponuku rumov a whisky z malých kvalitných destilériek, ktoré sú veľmi výnimočné a neobjavíte ich len tak bežne.

Polpenzia

Váš pobyt si môžete zakúpiť vrátane polpenzie. Počas pobytu vám tak nič nebude chýbať. 

Spoločenské a firemné akcie

Veľmi radi u nás pripravíme spoločenskú akciu na mieru od svadby po konferenciu. Neváhajte nás kontaktovať. 

Zatvoriť

Zľava na priamu rezerváciu

Získajte ešte výhodnejší pobyt pri rezervácii na našom webe. Zadajte zľavový kód vo web bookingu a získajte 15% zľavu na všetky pobyty v našej ponuke.

Zľavový kód je: JASNA

Rezervovať so zľavou
Promo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím