+421 44 52 190 12
en
Kúpiť darček
Online rezervácia

Hotel Jasná Hotelové informácie

Hotelové informácie

Váš druhý domov

V SRDCI JASNEJ

S radosťou Vás privítame v našom nenápadnom a útulnom Hoteli Jasná. Nachádzame sa priamo vo vrchnej časti zjazdovky Biela Púť ukrytí medzi stromami, ktoré každý rok pravidelne vysádzame, vďaka čomu je u nás súkromie a v letných mesiacoch veľmi príjemne. V dobe, keď každý stromy skôr odstraňuje kvôli výhľadom, trávnikom a podobne, my ideme svojou vlastnou cestou a naše okolie plné zelene je a v budúcnosti bude vzácne. Veríme, že pohľad do korún stromov ako naši hostia oceníte viac ako výhľad na kovové stĺpy lanovky.

Naša rodina pracuje a žije v Demänovskej Doline už 32 rokov. Za tie roky sa snažíme vytvoriť prostredie a miesta, kde sa cítite príjemne ako doma. Hotel Jasná je náš dlhodobý projekt, ktorý sme dokončili koncom roka 2018.

Vyberte si jednu z našich pôvabných izieb alebo veľkorysú junior suitu. Veľmi radi Vás privítame v našej reštaurácii a intímnom wellness.

Výlet? Prechádzka? Túra? Pokiaľ potrebujete tipy, kam na výlet, prechádzku, túru alebo by ste si radi objednali niektorú z našich služieb, s radosťou Vám poradíme alebo pomôžeme s tým, ako si užiť Vašu dovolenku naplno.

Príďte a užite si priateľskú atmosféru rodinného Hotela Jasná.

108 € izba/noc*

Štandard s oddelenými lôžkami

Viac info Rezervovať
117 € izba/noc*

Štandard s manželskou posteľou

Viac info Rezervovať
126 € izba/noc*

Štandard s balkónom

Viac info Rezervovať
126 € izba/noc*
135 € izba/noc*

Superior s balkónom

Viac info Rezervovať
170 € izba/noc*
* informatívna cena za plne obsadenú izbu a noc, platná pre aktuálny deň.
Zatvoriť

Zľava na priamu rezerváciu

Získajte ešte výhodnejší pobyt pri rezervácii na našom webe. Zadajte zľavový kód vo web bookingu a získajte 15% zľavu na všetky pobyty v našej ponuke.

Zľavový kód je: JASNA

Rezervovať so zľavou
Promo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím