Služby

Máte chuť vyskúšať niečo nové po športovej stránke? S radosťou pre Vás zabezpečíme zapožičanie športového vybavenia - lyže, snowboard, bicykel, stand up paddle board. Spolupracujeme s niekoľkými požičovňami, vďaka čomu máme širokú ponuku výbavy pre Vaše aktivity.

Ste v lyžovaní či snowboardovaní nováčikmi a chcete sa zlepšiť? Alebo si chcete pre istotu so sebou vziať na túru sprievodcu? Spolupracujeme so skvelými ľuďmi, ktorých vášňou je pohyb a hory. Či už potrebujete inštruktora na lyže alebo snowboard, alebo sprievodcu na horské výlety, neváhajte sa spýtať na recepcii a my Vám veľmi radi poradíme, ako si dovolenku u nás užiť naplno.

Starostlivosť o Vašu výbavu je dôležitá nielen pre lepší zážitok zo športu, ale aj pre Vašu bezpečnosť a životnosť Vašej výbavy. Ak budete potrebovať servis pre Vašu výbavu, veľmi radi Vám poradíme, kde nájdete kvalitné služby alebo to pre Vás rovno vybavíme.

Ak Vás nebaví čakať v radoch na kúpu alebo vybavenie Vášho gopassu, s potešením Vám to zariadime priamo u nás na recepcii. Ako partner strediska vieme zakúpiť lístok priamo na Váš Gopass v mnohých prípadoch za výhodnejšiu cenu, vystaviť nový gopass pre tých, čo sa ešte neregistrovali, či zakúpiť rôzne služby ako večeru zážitkov, vstup do vodných parkov...

Na požiadanie vieme poskytnúť pohodlný transfer pre potreby našich klientov. Máme k dispozícii pohodlnú dobre vybavenú dodávku pre 6 pasažierov.

Asset 3
X

Na našej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našich webových stránok súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača. Viac info