Poloha

Hotel Jasná je situovaný v srdci nádherného prostredia Národného parku Nízke Tatry v najprestížnejšom lyžiarskom stredisku Jasná.
Skrytý medzi ihličnatými stromami priamo na vrchu zjazdovky Biela Púť poskytuje komfortnú lyžovačku.

Jasná Nízke Tatry ponúka vyše 50km zjazdoviek s vrcholovou stanicou nad 2000 m.n.m. a patrí medzi prvotriedne lyžiarske strediská v strednej Európe. Stredisko ponúka širokú škálu služieb a aktivít pre šport a voľný čas.

Najbližšie potraviny sa nachádzajú iba 3km od hotela. Liptovský Mikuláš je vzdialený 14km a ponúka všetko potrebné pre nákupy, prechádzky alebo gastronomické vyžitie.

Liptov ako región patrí medzi to najkrajšie a najlepšie, čo Slovensko ponúka - kultúrne pamiatky, hory na každú stranu, priehrada, podzemné krásy a jaskyne, plno športového vyžitia sa počas celého roka.

Náš hotel sa nachádza iba 45 minút od najbližšieho letiska v Poprade a 3 hodiny cesty z Bratislavy. Nachádzame sa aj blízko poľských a českých hraníc, ktoré sú od nás vzdialené menej než 2 hodiny jazdy autom. 

Počas zimnej sezóny je možné využiť pravidelné spoje medzi mestom a Jasnou, ktorej zastávka sa nachádza asi 10 minút pešo od nášho hotela.

 
Asset 3
X

Na našej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našich webových stránok súhlasíte s ich používaním a ukladaním do prehliadača. Viac info